Ja kush ishte shkaku pse u shkatërrua dasma e motrës së Beyonces (FOTO LAJM)

Fatkeqësisht, alergjia i ka prishur ditën e dasmës motrës së Beyonces. Pavarësisht se është munduar me çdo kusht që të mos fotografohej nga paparacët, çdo gjë ka qënë e kotë, pasi tashmë fotot bëjnë xhiron e botës.

Ditën e diel, këngëtarja Solange Knowles dhe Alan Ferguson i premtuan njëri-tjetrit dashuri të përjetshme, në një ceremoni madhështore në New Orleans. Ajo që ka ndodhur më pas ka shokuar të pranishmit, pasi Solange nuk ka mundur të qendrojë deri në fund të dasmës, për shkak të një alergjie nga ushqimi.

Ashtu siç duket dhe në fotot në fjalë, ajo është mbushur në fytyrë dhe në qafë me pulla të kuqe. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2014, ora 15:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori