Ja kush është shpallur mbretëresha e re e Instagram-it (FOTO LAJM)

Një foto e këngëtares Selena Gomez teksa pi një pije freskuese ka tashmë 4 milion pëlqime në Instagram, duke thyer rekordet. Selena është kthyer në "Mbretëreshën" e re të Instagram-it, duke tejkaluar numrin e ndjekësve të Taylor Swift, Ariana Grande, Beyonce apo Kim Kardashian.

Këngëtarja 23-vjeçare ka gati 90 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare. Ajo ndiqet nga Taylor Swift me 85 milion ndjekës dhe Ariana Grande me 78 milion. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori