Ja kush është mashkulli më seksi në botë (FOTO LAJM)

Teksa pak ditë më parë jemi njohur me femrën më seksi në botë, revistaHeat”, trofeun e radhës i'a ka dhënë një aktori mjaft të mirënjohur.

Aktori Jamie Dornan është shpallur nga revistaHeat” si mashkulliseksi i vitit. Ai ka marrë 195 mijë vota, duke lënë pas aktorin Zac Efron dhe Harry Styles të "One Direction".

Aktori në fjalë fitoi zemrat e gjithë femrave falë rolit të Christian Grey në “50 hijet e Greit”. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori