Ja kush është dashuria e Tedi Ngjelës
Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre mbrëmjen e së shtunës. Në ditëlindjen e 27 të Erës, familja Ngjela organizoi një festë, ndërsa gjithçka ishte menduar dhe dekoruar deri në detaj.

Era kishte zgjedhur një fustan të verdhë të gjatë, mjaft elegant, i cili ia nxirrte në pah tiparet mesdhetare, edhe pse nuk ia fshihte dot plotësisht barkun tashmë të rrumbullakosur.

fillimjanarit, Tedi bëri publike lidhjen me Erën, vajzën e re të ardhur nga Londra, e cila ka filluar të shijojë sukseset e para në fushën e biznesit. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2016, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori