Ja kush është 17 vjeçarja e nominuar për Oskar
Ajo është vetëm 17 vjeç dhe është nominuar për Oskar. Bëhet fjalë për bukuroshen Hailee Steinfeld, e cila ka marrë pjesë në premierën e filmit të saj të fundit një ditë më parë, me një fustan të gjatë të dizenjuar me shumë lule. 17 vjeçarja ka shkëlqyer në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto, me një paraqitje në The Keeping Room. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori