Ja kush do i'a paguajë dasmën Clooney-t
Prindërit e bashkëshortes së ardhshme të aktorit George Clooney, do të paguajnë një pjesë të shpenzimeve të dasmës. Raportohet se familja e Amalit me origjinë libaneze, e kanë në traditë që të paguajnë për shpenzimet e dasmës së vajzës.

Revista amerikane “Us Weekly” ka zbuluar se prindërit e avokates kanë kërkuar që të zbatojnë traditën e vendit të tyre, pavarësisht se dhëndri është një ndër aktorët më të paguar dhe dy herë fitues i çmimit Oscar. George Clooney dhe avokatja Amal Alamauddin, do të shkojnë në altar në datën 27 shtator. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori