Ja ku xhirohen telenovelat më të dashura nga shqiptarët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Telenovelat turke janë nga më të ndjekurat e këtyre viteve në Shqipëri.

Skena të filmuara në vila apo lagje shumë të pastra dhe të pasura mahnisin shqiptarët nga ekranet e televizorit.

Por, ku janë xhiruar ato pamje? Ku haxhojnë më shumë kohë gjatë xhirimeve aktorët e këtyre telenovelave më të pëlqyera nga shqiptarët?

Albeu.com ju sjell galerinë e mësipërme ku do të gjeni detaje për secilen telenovelë. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori