Ja ku festoi 33 vjetorin diva Beyonce (FOTO LAJM)

Beyonce ka festuar 33-vjetorin e lindjes pranë bashkëshortit Jay Z dhe vajzës së saj, Blue Ivy, në jug të Francës. Ndërsa qëndronin bashkë si një familje e lumtur edhe njëherë ata hedhin poshtë thashethemet se do të ndahen. Pak më herët kanë qënë familjarët e këngëtares, të cilët kanë hedhur poshtë të gjitha thashethemet, duke nënvizuar se ata janë një çift i lumtur. /albeu.com/Shtuar më 05/09/2014, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori