Ja kënga e re e Getoar Selimit (AUDIO)
Lideri i Babastars, Geotar Selimi vjen në treg me këngën e tij më të re, e cila titullohet "E Nxone". Kenga është publikuar pa dëshirën e reperit është pëlqyer që ditën e parë, shkruan Telegraf.

Rreth 50 mijë herë është dëgjuar kënga e “E Nxone” në rrjetin social të muzikës, Soundcloud. Kënga është punuar nga top producentët, Zzap dhe Chris.

Vetë këngëtari ka njoftuar se fansat të kenë durim pasi do të dalë versioni zyrtar me kualitet të lartë dhe videklip. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2013, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori