Ja kë nominojnë Eminem dhe Rihanna
Eminem dhe Rihanna kanë qënë këngëtarët e radhës të cilët kanë realizuar sfidën e kovës me akull. Të dy kanë qënë në turin e tyre të përbashkët muzikor “The monster Tour”, ku kanë bërë sfidën e akullit “ALS Ice Bucket Challenge” në skenë përpara mijëra fansave të tyre.

Eminem i cili është nominuar nga reperi Dr Dre ka bërë sfidën e tij duke nominuar edhe Mr.Porter dhe Rihanna të cilët e kanë pranuar edhe ata këtë sfidë. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori