Ja hobet e këngëtareve shqiptare (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta - Ajo njihet nga të gjithë si këngëtare, por pasionet e saj janë të shumta. Në fakt kënga nuk është profesioni i vetëm i Rezarta Shkurtës. Ajo ka treguar se është një piktore dhe fotografe shumë e talentuar. Fotot e saj, të personazheve të njohura shpesh kanë zënë faqe të tëra në shtypin rozë. Megjithatë nuk janë vetëm këto hobet e saj. Një pasion tjetër i këngëtares simpatike është deti, por jo vetëm plazhi. Rezarta na ka treguar se mund të rrijë me orë të tëra në det si zhytëse. Bota nënujore është një magji më vete dhe Rezarta gjatë verës i dedikon vetes kohën e mjaftueshme për të eksploruar sekretet nënujore. Pas këtij sporti është tepër e apasionuar edhe këngëtarja tjetër e njohur Elsa Lila.
Argjentina Ramosaj
Janë femra të njohura, të cilat i shohim vazhdimisht në skenë, televizione apo sipërmarrje të tjera artistike.

Shpeshherë në intervista shprehen se jetën e tyre ia kanë kushtuar tërësisht artit apo profesionit të tyre.

Koha është përherë e limituar, madje shpesh me dilema dhe sakrifica mes karrierës e familjes.

Sot do të zbulojmë se si e kalojnë kohën e lirë disa nga personazhet më të spikatura dhe më të njohura për publikun.

Shumë prej tyre kanë pasione për të cilat nuk kemi dëgjuar më parë, si piktura, fotografia apo thjesht edhe ecje të gjata në natyrë.

Gazeta Mapo ka hulumtuar dhe rënditur hobet e femrave VIP.

Shihni fotogalerinë e mësipërme. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2012, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori