Ja fëmijët më të bukur të politikanëve në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni (FOTO LAJM)

Kënga Haziri - vajza e Lutfi Hazirit
E gjithë vëmëndja është mbi ta, por asnjëherë nuk qëndrojnë pas fëmijët e tyre. Po flasim për politikanët në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni dhe se cili prej tyre ka fëmijët më të bukur apo më të pëlqyer në rrjetet sociale.

Portali Albeu ju sjell një listë me disa prej tyre, të cilët janë bërë shpesh herë objekt për lajme, kryesisht ato rozë.

Pjesa më e madhe janë vajza pasi ato tërheqin më shumë vëmëndje, por pas nuk mbeten as djemtë, shkruan Portali Albeu.

Mos e humbisni foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2015, ora 12:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori