Ja dhurata që mori Monika Kryemadhi nga Ardit Gjebrea
Përpos festës që i organizuan të rinjtë e LRI-së Monika Kryemadhit, nuk kanë munguar edhe urimet e dhuratat nga miqtë e saj më të shtrenjtë.

Një ndër ta ishte edhe Ardit Gjebrea, i cili i ka përcjellë edhe një urim të shoqëruar me një foto në Instagram.

Ky i fundit i ka dhuruar asaj një buqetë me lule, për t’i uruar ditëlindjen. "Gëzuar ditëlindjen #mona! Zoti bekoftë ditet e tua dhe gjithmonë e shtrenjtë për familjen time", ka shkruar ai bashkëngjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori