Ja çfarë ndodh në dhomën e gjumit të Olta Gixharit (FOTO LAJM)

Olta Gixhari momentalisht nuk është duke shijuar pushimet por është pjesë e jurisë që do të zgjedhë filmat më të mirë shqiptarë në “PriFest” që po mbahet aktualisht në Kosovë.

Mirëpo Olta, ndonëse e ngarkuar dhe duke kaluar disa ditë të lodhshme, kurrsesi nuk mund të heqë dorë nga natyra e saj shumë e lirshme dhe karizamtike.

Aktorja ka postuar një video në Instastory, teksa tregon rutinën e saj të mëngjesit. Zbulon çarçafin dhe ngrihet menjëherë të kërcejë nën tingujt e “Pretty Woman”.

Ajo çka mund të themi është se shans tjetër për të qenë brenda dhomës së gjumitOlta Gixharit vështirë se do të kemi, kështu që le të shijojmë këto pak sekonda. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori