Ja çfarë ndodh kur Kim vesh rrobat me masë të vogël (FOTO LAJM)

Teksa shumë këngëtare mundohen me çdo kusht të inskenojnë skena teksa u prishet fustani ndërsa ato performojnë, një incident i tillë i ka ndodhur edhe Kimit.

Bukuroshja Kim Kardashian është parë me një veshje e cila nxirrte në pah linjat e saj aq të vlerësuara, por për një çast ato fare lehtë mund të prisheshin.

Format e saj të bëshme do të donin një masë më të madhe në veshje, teksa ato ishin shumë të ngushta dhe kjo reflektohej qartë.

Dy ditë më parë, gjatë një shëtitje në Londër, ajo kishte veshur një bluzë nga linja e modës “Kardashians Kollection” dhe një fund të zi. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori