Ja çfarë ka vjedhur aktorja e “Fifty Shades of Gray”
Një ndër aktoret më të përfolura të momentit, ka vjedhur të brëndshme dhe nuk dëshiron kurrsesi që ato t'ia kthejë produksionit. Dakota Johonson është joshur aq shumë pas tyre, aq sa e ka bërë publik faktin se ajo ka qënë e ndërgjegjshme për faktin se ka kryer vjedhje.

Aktorja e famshme e filmit “Fifty Shades of Gray”, Dakota Johonson, është larguar nga sheshxhirimi i filmit me një thes plot me rroba të brendshme, të cilat kanë qenë të produksionit.

Vjedhjen e veshjeve intime ajo e ka pranuar edhe në rrjetet sociale. Në Twitter, Dakota Johnson ka bërë me dije që të brendshmet e vjedhura janë shumë të rehatshme. Aktorja 25 vjeçare nuk pranon që t’ia kthejë produksionit, pasi ajo i pëlqen tej mase ato. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2015, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori