Ja çfarë i dedikon Marina motrës së saj
Motrat Marina dhe Luana kërkojnë vëmëndje dhe këtë gjë fare lehtë e kanë arritur me fansat në rrjetet sociale. Por dashuria e Marinës për Luanën është prezantuar në artin e të pikturuarit, pasi një e tillë vjen me një dedikim. "Shpirt për ty", i drejtohet Luanës, ndërsa fansat kanë qeshur, madje dhe e kanë inkurajuar për këtë 'vepër'. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori