Ja çfarë bën Marina për ditëlindjen e Getoarit (FOTO LAJM)

Një nga lidhjet më të diskutuara në botën e showbizit është ajo e reperit dhe moderatores simpatike Marina Vjollca,Getoari.

Por dita e sotme feston ditëlindjen dhe mbush 35 vjeç.

Në këtë festë përvjetori padiskutim që urimet kanë qenë të shumta për të, nga ndjekësit në rrjete sociale por edhe miqtë e të afërmit.

Megjithatë ai më i bukuri dhe që të gjithë jemi kurioz ta lexojmë është urimi që Marina i ka bërë partnerit të saj, i cili është edhe dhurata e parë për Getin. Kur Marina kishte ditëlindjen Geti e quajti mbretëreshën e tij, gruan e tij, e duket se dhe moderatorja e njohur nuk ja ka lënë pa ia kthyer këto fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen i shtrenjti i zemrës sime! Siç më ke bërë mua të lumtur, dua që me lumturi të të ecë e gjithë jeta!

Të dua akoma dhe më shumë çdo ditë. Burri jem”, shkruan Marina në një postim në Instagram, bashkangjitur një fotoje ku të dy kanë pozuar në krahët e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori