Ja çfarë bën fansja pas Aurela Gaçes
Aurela Gaçe është prekur shumë nga një kujtim i vjetër, e ndërsa pas shumë vitesh, një fanse e saj e zjarrtë e kthen sërish në kohë. Këngëtarja ka bërë një foto me një fanse kur ajo ka qënë e vogël dhe një që tashmë ajo është rritur.

"Nga një fanse e vogël, ajo u rrit dhe kërkoi foto përsëri...e mbas kaq vitesh më dërgon këto dy kujtime.

Për mua do të thote kaq shumë. Kaq shumë dashuri", ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori