Isli mposht Covid-19, Ori Nebiaj nuk përmban entuziazmin në Instagram (FOTO LAJM)

Isli Islami e ka mposhtur koronavirusin. Moderatori i njohur u rikthye sot për të drejtuar emisionin “Wake Up” në krah të Ori Nebiajt.

Pak minuta më parë, Ori ka postuar një video të saj në Instastory, ku tregon sa e lumtur ndihet me rikthimin e Islit në program.

“U kthye Isli IslamiWake Up në Top Channel dhe unë i rikthehem Instagramit”, shkruan Ori krahas videos.

Një javë më parë, Isli rrëfeu në një lidhje “Skype” për “Wake Up” se ishte prekur nga koronavirusi, por fatmirësisht ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Shtuar më 19/01/2021, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori