Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM)

Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin.

Ajo ka ndarë me fansat foto nga pushimet por ajo cka bie në s këtë rradhë është se i drejtohet bashkëshortit "O Romeo, Romeo..."
Mesa duket është frymëzuar nga drama e Shakspeare "Romeo dhe Zhulietia"


Kundërpërgjigja e Getit megjithatë nuk ishte “O Zhulieta, Zhulieta …”, por ka qenë vetëm një buzëqeshje “hahahaha” me një emoji zemër pas.


Por, më parë ishte Loredana ajo që e quante Romeo Mozzikun, madje ata edhe kishin realizuar një këngë me titull “Romeo dhe Juliet”.Shtuar më 20/05/2019, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori