Ishte e pastrehë, vajza bëhet milionere prej “babushave” (FOTO LAJM)

Një 26-vjeçare amerikane ishte e pastrehë, por tani jeton mes luksit dhe makinave të shtrenjta.

Jeanemarie Almulla ka marrë deri tani dhurata në vlerën e më shumë se 500 000 dollarëve, duke përfshirë diamantë, ora Rolex, çanta të shtrenjta, pushime edhe më të shtrenjta si edhe para’ në dorë nga ata që ajo i quan “babushat”.

Këta “babusha”, 26-vjeçarja i njeh “online” nëpërmjet faqeve me takime që nga viti 2014. Falë tyre, ajo jeton në një mansion spektakolar dhe bën çfarë i do qejfi.

“Nuk kisha çfarë humbisja, prandaj nisa të takoja meshkuj më të vjetër në internet. Zakonisht janë mbi 40 vjeç, të pasur dhe të martuar. I njoh mirë përpara se të kryej marrëdhënie me ta. Kurrë nuk ka ndodhur që të më bëjnë presion për të shkuar në shtrat”, thotë Almulla. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori