Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM)

Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin.

Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukuroshet janë parë bashkë gjatë pre-premierës së filmit "Dy gisht mjaltë", prodhuar nga Mamaqi Production.

Por ndryshe nga sa presin shumica, mes vajzave nuk ka fije konkurrence dhe inati.

Përkundrazi, vajzat me një postim në Instagram kanë treguar se kalojnë shumë mirë.

Kshuqë mos ia kini frikën, nuk ka hatërmbetje në punë. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori