"Ishe në krahët e një burri", Kejvina nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM)

Pasi ka mbyllur angazhimet në Shqipëri, Kejvina është rikthyer fuqishëm profesionit të saj si modele në SHBA.

Disa prej fotove të shkrepura nga fotografi shqiptar shumë të njohur në Amerikë, Fadil Berisha, Kejvina i ka publikuar në Instagramin e saj mjaft të "zhurmshëm".

Por një koment bie në sy në foton e saj të fundit.

"Te fotoja kalume stkom komentu se spom pelqen qe je nkrahet e ati burrit qekaq", shkruan fansi të cilit modelja i ka kthyer disa emoji duke qeshur.

Po të kthesh një foto më pas në Instagramin e Kejvinës, ajo pozon krah një modeli prandaj dhe i ka dhënë të drejtë komentuesit./albeu.com

Shtuar më 25/01/2020, ora 14:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori