“Ishalla binjakë”, fansja publikon foto nga shtrati me këngëtarin shqiptar

Këngëtari shumë i dashur nga publiku, Ardian Bujupi është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale ditën e sotme për shkak të disa videove të postuara nga një fanse e tij.

Ardiani ka mbajtur mbrëmë një koncert në Zvicër dhe një nga fanset pas koncertit e ka ndjekur deri në dhomën e hotelit.

Në fotot fansja shfaqet duke filmuar veten në shtrat me këngëtarin shqiptar shkruan ekspress.

"Ishalla bëhen binjak", ka shkruar vajza ndërsa në videot e publikuara gjatë koncertit ka shkruar: "Të dua, dua të kem fëmijë me ty"
Shtuar më 17/11/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori