Ish-velina e Ermalit duket më e bukur se kurrë (FOTO LAJM)

Rashel Kolaneci është bërë emër i njohur që nga pjesëmarrja e saj në "Xing me Ermalin" për tu shkëputur dhe kaluar në "Procesin Sportiv".

Ajo së fundmi ka postua një fotoInstastory ku duket mjaft mahnitëse.

Me efekte bardh e zi asaj i bihen në sy tiparet mjaft të bukura që ka. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori