Ish-Missi shqiptar "çmend" rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo dalje publike.

Ish-Miss Universe Albania njihet për pozat e saj provokuese, ku nuk nguron të ekspozojë me shumë sesa duhet.

Së fundmi, Trejsi ka vendosur të ‘ndezë’ paksa rrjetin duke postuar një foto nga vaska, teksa pozon topless. Ish-missi nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.

Shtuar më 19/11/2020, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori