Identifikohen dy nga grabitësit e milionave në aeroportin e Rinasit
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë
Ish-miss Shqipwria, Suada Sherifi u është përgjigjur në Instagram pyetjeve të ndjekësve të saj.

"Pse je bërë kaq shumë, ishe shumë e bukur natyrale. Sa keq që të kapi edhe ty kjo sëmundja e pasigurisë,” ka qenë pyetja e njërit prej ndjekësve.

“Unë bëj çfarë të dua për sa kohë që ndihem mirë me veten! Dhe shyqyr që na kanë ardhur këto kohë!

S’do rri të bëj si nëna natyrë këtu. Por edhe ndonjë gjë të madhe nuk kam bërë sepse nuk kam patur nevojë. Por as nuk jam penduar për çfarë kam bërë.” /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 21:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori