Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM)

Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e shumtë në Instagram një foto të viteve më parë ku Kejvina duket se konkuronte për miss dhe është me flokë të zeza.

Me shumë mundsi shumë nga ju nuk do e njihnin Kejvinën nëse do i hidhnin vetëm një sy fotots./albeu.com/
Shtuar më 17/10/2020, ora 13:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori