Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Ish-zëdhënësja e PD-së, prezantuesja më e re e "Wake Up"
Vetëm pak ditë më parë u fol se do të kishte ndryshime në formatin e ‘Wake Up’, emisionit të mëngjesit në Top Channel pasi Islit dhe Enos do t’i bashkohej edhe një moderatore tjetër.

‘Tiranapost’ zbuloi se emri i prezantues së re është Oriela Nebiaj. Kjo e fundit nuk është një emër i panjohur pasi vetëm disa kohë më parë pamë se angazhimi i saj kryesor ishte organizimi i Forumit Rinor të PD-së (FRPD) ku Ori (siç e thërrasin miqtë) ishte edhe kryetarja e këtij forumi. Oriela gjithashtu për një periudhë kohe ka qenë edhe zëvëdhëse në Partinë Demokratike shkruan Blitz.al

Besojmë se prania e një vajze në drejtimin e ‘Wake up’ do të jetë një gjetje interesante dhe mbetet për tu parë se çfarë treshja Eno-Isli-Ori kanë përgatitur për fillimin e këtij sezoni të ri. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori