Ish i dashuri flet për Sidritën: "Ta ndiejë vërtet lidhjen me Ervinin..."
Pëlqej
Gjatë ditës së djeshme Ervini, banori i Big Brother është ndjerë i lënduar nga lidhja e Sidritës, partneres së tij me ish banorin e Big Brother 8.

Ai u ndje i përdorur, madje mendoi të dalë jashtë shtëpisë. Ndërkohë Diedoni, ka folur për raportin e tij me Sidritën.

"Ka qenë një histori e bukur për aq sa zgjati. Kemi mbetur shumë shokë. Ka qenë një ndarje shumë njerëzore. Nuk është fundi i botës”,- tha Diedoni, shkuran Express.

Diedoni ka lënë të kuptohet se lidhja e tyre ka mbetur pas dhe se gjithçka që Sidrita bën brenda asaj shtëpie me Ervinin ta ndjejë vërtet. Ish banori ka pohuar se ishte ideja e tij që Sidrita të bëhej pjesë e ktij edicioni të 9-të të Big Brother.

Shtuar më 21/04/2017, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori