Ish-gruaja e Johnny Deep ndahet edhe me të dashurin bilioner
Aktorja shumë e njohur e Hollivudit Amber Heard vetem para pak kohesh bëri publike lidhjen e saj me bilionerin e njohur e Elon Musk.

Kjo lidhje erdhi fill pasi ajo u nda nga aktori Johnny Deep, dhe ndarja e tyre u bë me shumë dhunë fizike dhe psikologjike.

Por mesa duket as këtë herë asaj fati nuk i ka ecur pasi ajo është ndarë edhe me Elon.

Lidhjes i ka dhënë fund vetë bilioneri pasi nuk ka pëlqyer disa sjellje të aktores.

Pas dhunës nga Depp, Ambera Heard e ka pasur të vështirë e me siguri ka ndikuar edhe në marrëdhënien e saj me Elon Musk. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori