Ish-bashkëshorti i Kim Kardashian ofendon familjen e saj
Ish bashkëshorti i Kim Kardashian ka ofenduar familjen e saj, duke i'u referuar njerkut i cili po shndërrohet në femër.

Me anë të një postimi në Twitter, Kris Humphries komentoi invervistën e Bruce Jenner, njerku i Kim Kardashian, sa i takon transformimit duke shkruar: “Jam shumë i lumtur që u largova në kohë”.

Basketbollisti amerikan, Humphries dhe Kim Kardashian qëndruan të martuar për 72 ditë në 2011, ndërsa divorci i tyre u zyrtarizua në 2013. /albeu.com/

Shtuar më 27/04/2015, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori