Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO)
Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love".

Klipi është xhiruar në vende përrallore dhe kënga përshtatet fare mirë me ditët e nxheta verore.

Por ajo çfarë bën përshtyptjë është protagonistaja e klipit, që është ish banorja e Big Brother, Tea Zhuli.

Nuk dihet nëse ky ka qenë një vendim i momentit, apo Tea do të marrë pjesë edhe në projekte të tjera, megjithatë duket se bashkëpunimi i tanishëm është pëlqyer shumë nga fansat e reperit, që si çdo herë i kanë treguar mbështetjen e tyre në komente.

Shtuar më 25/07/2020, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori