Ish-banorja e Big Brother deformohet nga operacionet plastike
Lisa Appleton, një nga banoret më të komentuara të Big Brother Britain është shpërfytyruar nga operacionet plastike.

Këtë herë ajo ka dashur të bjë operacion mjrekrën, por ka dalë pa sukses.

Lisa ka bërë shumë operacione, lifting, tërheqje sysh, ka hequr dhjamin nga barku, ka bërë gjoksin dhe vazhdon të bëjë operacione.

"Ndihem sikur më ka goditur një buldozer. Jam shumë e fryrë dhe e lënduar dhe mendoj se plagët e mia janë të infektuara për shkak të kërkesës sime për tu dukur e re. Kjo është e rrezikshme, do doja të mos e kisha bërë", ka thënë Lisa, 50 vjeç për "The sun". /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori