Ish-banorja e BB sapo i bëri flokët “pink” dhe i shkojnë kaq shumë (VIDEO)

Lady in pink 🎀 @trendy_sallon ❤️

A post shared by Official Page (@ambramuji) on

Ish-banorja e Big Brother 9 ka bërë një ndryshim drastik dhe për më tepër të guximshëm.

Bëhet fjalë për Ambra Mujin vajza që u cilësua si përçarësja e marrëdhënies mes Olsit dhe Fjorentinës.

Modelaja simpatike e cila kohët e fundit ka qenë larg vëmendjes së medias ka bërë një ndryshim që vështirë të njihet.

Kaçurrelsja bionde tashmë është bërë ‘'pink'’. Ajo duket e lumtur me ndryshimin e saj.

Ish-banorja e apasionuar pas modës vazhdon të jetë po aq tërheqëse sa më parë./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori