Ish-banori BB7 bëhet baba për herë të pare (FOTO LAJM)

Enkelejd Mezini mbahet mend nga publiku në BB7 për flokët e tij bjod dhe sytë blu duke e krahasuar me Bred Pitt-in, shkran Albeu.com

Por Enkelejdi pas mbarimit të reality shoë nuk ka qenë më pjesë e botës së televizionit. Prej kohësh ai jeton në Amerikë dhe për jetën e tijë private nuk kemi arritur të zbulojmë shumë.

Blitz bën të ditur se ai është bërë baba për herë të parë me një vajzë të cilën e kanë quajtur Ella. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori