"Irma" shkatërron shtëpinë e aktorit të njohur (VIDEO)
Irma” është duke shkatërruar çfarëdo që po gjen përpara dhe miliona njerëz janë evakuar.

Furtuna me 320 km/h ka sjellë pasoja alarmante edhe për yllin e telenovelave William Levy.

Pemët përpara shtëpisë së tij janë rrëzuar duke e zënë të gjithë rrugën shkruan arkiva.

Fatmirësisht aktori, dy fëmijët e tij dhe bashkëshortja janë shumë mirë. Dëme ka pasur vetëm në pjesën e oborrit dhe hyrjen e shtëpisë.

Fqinjët e kanë ndihmuar atë për të sistemuar situatën. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori