Irina Shayk si Marylin Monroe
Pëlqej
Një javë më parë, Irina Shayk pozoi nudo për fotografin Sebastian Faena duke tërhequr vëmëndjen e të gjithë botës, ndërsa tani ka vendosur të pozojë më me klas duke tentuar të imitojë ikonën e televizionit Marylin Monroe.

"Koha për tu bërë bionde. Pas skene. Harper's Bazaar me Carine Roitfeld dhe Shya Sasha", shkruan super-modelja ruse në profilin e saj në Instagram.

Një look që ngjason shumë me Marylin jo vetëm nga ngjyra dhe stili i flokëve, por edhe për veshjen e saj që të rikthen pas në kohë.../albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori