Irina Shayk "ngre temperaturat" (FOTO LAJM)

Irina Shayk tregon aftësitë e saj në oborr në setin më të fundit fotografik, ku "ngre temperaturat" duke u freskuar me ujë.

Modelja ruse shihet e veshur me veshje të stinës së verës dhe duke spërkatur veten.

27-vjeçarja e ka realizuar këtë set fotografik për markën kanadeze Dynamite. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2013, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori