Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM)

Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulojë “pikët e nxehta”.

Ajo ka një fizik të përsosur dhe një shikim depërtues: krejtësisht e zhveshur në këmbë në një piedestal ajo duket si statujë e një perëndie.

Irina është një nga supermodelet më të kërkuara, ylli i padiskutueshëm i pasarelave dhe kopertinave të revistave.

Ajo është 34 vjeç, një moshë që për shumë ka shënuar rënien e karrierës së modelingut, ndërsa Irina është më e bukur se kurrë dhe e palëkundur në krye të modës.

Shtuar më 23/10/2020, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori