Irina Shayk josh edhe kështu (FOTO LAJM)

Ajo mbetet një ndër modelet më të kërkuara, e ndërsa paparacët atë e ndjekin në çdo hap që ajo hedh. Ndalemi tek rusja Irina Shayk, e cila në mjaft raste është kapur mat teksa ka qënë në pritje të një taksie, apo dje kur ka qënë veshur mjaft thjeshtë teksa shkonte në palestër. Në çdo situatë ku ajo ndodhet, gjthmonë duket në formë të shkëlqyer. 28-vjeçarja ruse është fotografuar duke shkuar në palestër ku dhe pse jo e rregulluar, ajo sërish dukej tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori