Ira në pritje të ëmbël, Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës (FOTO LAJM)

Aktori i mirënjohur i humorit Gaz Paja do të bëhet shumë shpejt baba. Ai kurorëzoi vetëm pak kohë më parë në martesë dashurinë e tij me bukuroshen Ira Seferi.

I ftuar në Soiree, Gazi ka treguar padashje se janë në pritje të një djali ndërkohë që kjo është hera e parë që aktori do të bëhet baba.

Pikërisht për këtë arsye, çifti e ka lënë muajin e mjaltit në një moment të dytë.

Mjafton që djali të ketë bukurinë e Irës dhe humorin e Gazit për të kuptuar sa fëmijë interesant do të jetë. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2019, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori