Instagrami i fshin foton topless ikonës Naomi Cambell
Instagrami i ka fshirë foton topless bukuroshes Naomi Cambell, duke i klasifikuar si imazhe të papërshtatshme.

Ikona e modelingut, Naomi Campbell postoi një foto topless në llogaritë e saj në Twitter dhe Instagram, por ky i fundit e censuroi menjëherë. Rrjeti social i është përmbajtur rregullave të rrepta, ndonëse kjo foto ishte ndërgjegjësuese. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2015, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori