Incidenti "hot" i aktores amerikane (FOTO LAJM)

Aktorja dhe modelja amerikane, Charlotte McKinney njihet si një nga femrat me 'hot' në amerikë.

Së funmdi ajo ka zgjedhur që të shijoi ca ditë pushime në plazh, por gjatë këtyre pushimeve një incident i vogël ndodhi me bikinit e saj.

foto e publikuara tregohet se bikini i aktores McKinney ishte shumë i vogël, për të mbajtur brenda format e saj të bëshme.

Aktorja nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Bayëatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se një milionë fansa në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori