Ina Rama, ditët e zakonshme të ish Prokurores (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ina Rama është fotografuar nga paparacët në një ditë të krejt të zakonshme të saj, teksa dilte nga një Pastrim Kimik në Tiranë, raporton "A1 Report". Ish Prokurorja e Përgjithshme e Republikës, e cila u përfol shumë edhe në qarqet poltike dhe në zgjedhje u quajt nga ish kryeministri Sali Berisha "Silvia Conti", ka rënë në sy është se Ina vazhdon të jetë po aq e thjeshtë dhe përherë e kujdesshme për një pamje sa më të ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2013, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori