Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM)

Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kreativitet dhe një mënyrë relaksuese për ta përballuar.

Një ditë të zakonshme vendosi të bëj foto duke pozuar si të famshmit dhe e publikoi në rrjete sociale.

Renata tërhoqi vëmendjen e një numri të madh ndjekësish, duke përfshirë edhe aktoren Giovanna Antonelli.
Shtuar më 22/10/2020, ora 20:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori