Ilvës nuk i pritet, prezanton djalin me të gjithë (FOTO LAJM)

Mesa duket për Ilva Taren dhe Eduard Selimin dhurata e bekuar që prisnin prej kohës tashmë ka ardhur.

Politikani dhe gazetarja e njohur janë shtuar me një pjesëtar të ri në familje.

Ilva ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, një djalë.

Por Ilva nuk ka mundur të presw dhe e ka prezantuar djalin e saj Thomasin me të gjithë fansat e saj

"Thomas, bekimi me i ri i familjes 🙏🌟🥂😇😇"- ka shkruar ajo mbi fotografinë. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2017, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori