Ilva Tare përlotet nga gjesti i së bijës (FOTO LAJM)

Një nga gazetaret më të pëlqyera të Shqipërisë është Ilva Tare.

Këtë herë gazetarja hodhi një fotografi të vajzës së saj që quhet Melody.

Vajza ka qenë në punën e të ëmës gjatë ditës së sotme dhe gjesti që ka bërë patjetër që e ka përlotur gazetaren.

Ajo është afruar tek një poster i Tares duke qëndruar poshtë tij dhe duke njohur të ëmën.

Komentet pozitive për këtë fotografi kanë qenë të shumta dhe madje kanë komentuar edhe koleget e saj. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori