Ilva Tare dhe Ermal Mamaqi bëjnë edicionin më qesharak të lajmeve (VIDEO)

Edicioni i lajmeve😂

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Mbrëmjen e sotme Ermal Mamaqi ka vendosur që të bëjë një edicion lajmesh si asnjëherë tjetër.

Teksa Ermali informoi teleshikuesit mbi lajme serioze nga vendi e bota, Ilva dha lajme bombastike për Encën, Noizyn, Gentën e Big Brother të cilat i lexojmë më së shumti në portalet e shoëbizit.

I gjithë publiku është shkrirë së qeshuri, ndërkohë që Ilva e ka vënë veten për herë të parë para publikut jashtë kornizës serioze. /albeu.com/

Shtuar më 02/06/2018, ora 22:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori